Sprookjes om bij weg te dromen


Op het Instagram-account van Iris Esther heeft al een paar keer een “sneakpeak” gestaan van nieuwe, sprookjeskaarten.

Vanmorgen was ik gewoon aan het stuiteren, zo blij dat ik was toen ik zag dat de kaarten op de site stonden. Ik heb ze meteen besteld. Nu hoop ik dat ze ook op tijd binnen zijn voor de lentemarkt van vs. De Strijene in Oosterhout. Zij hebben nl. als thema “sprookjes”.

Het zijn zes hele mooi prenten van bekende en misschien iets minder bekende sprookjes en ik kan vertellen dat later in het jaar er nog zes bij gaan komen. 

Op de afbeeldingen staan Duimelijntje, Hans & Grietje, Roodkapje, de Bremer stadsmuzikanten, de Kikkerprins en de Sterrendaalders. De kaarten zijn al opgenomen in de webwinkel en later vandaag komt daar de uitgebreide tekst bij.